Rudy van Buren, bekend als World’s Fastest Gamer, ervaren autocoureur, sim- en testrijder in de Formule 1, kondigt met trots de samenwerking met Build4Performance aan. Samen zetten zij een nieuwe standaard in de wereld van simracing en brengen zij de ultieme autosportbeleving nog dichterbij voor alle simracers wereldwijd.

Een samenwerking gebaseerd op expertise en innovatie
Rudy van Buren heeft zijn sporen in de autosport verdiend en weet als geen ander hoe essentieel simracing is voor het ontwikkelen van rijvaardigheden en race- inzicht. Zijn ervaring en expertise zullen bijdragen aan de verdere verfijning van de racesimulatoren van Build4Performace, zodat deze een nog realistischer en meeslepender racegevoel beiden.
Een nieuwe innovatieve simulator
Als onderdeel van deze samenwerking introduceren Rudy van Buren en Build4Performance de exclusieve ‘Build4Performance X FLOW ’ simulator. Een geavanceerde sim, specifiek ontworpen voor de professionele en esports-markt, waarbij realisme altijd het uitgangspunt is. Meer specificaties worden binnenkort op de social media van Build4Performance gedeeld. De simulator zal beschikbaar zijn voor de GT- , Formula- en Karting klassen en beloven de meest realistische rijervaring tot nu toe.
Rudy van Buren licht toe: “Met deze samenwerking willen we de grens tussen virtueel en echt racen verder vervagen. Mijn ervaring in zowel sim- als real-life racen stelt ons in staat een simulator te creëren die de essentie van autosport en karting perfect benadert.”
Martijn van der Woord, eigenaar Build4Performance: “Wij bouwen al jaren simulatoren van de hoogste kwaliteit, met Rudy aan boord gaan we echt naar het allerhoogste niveau. Het draait om feel, view en beleving op topniveau; dat kan alleen als je werkt met iemand die exact weet hoe een auto hoort te voelen op het circuit. Rudy brengt unieke ervaring mee uit de gravel, de baan en de simulator. Samen tillen we onze simulatoren niet alleen naar het hoogste niveau, maar zorgen we er ook voor dat we daar blijven.” Meerjarige samenwerking
Rudy van Buren is voor meerdere jaren verbonden aan Build4Performance. Gedurende deze periode zal hij een actieve rol spelen in de ontwikkeling en finetuning van de simulatoren, waardoor zowel amateurs als professionals hun racevaardigheden naar een hoger niveau kunnen tillen.
Met deze uitbreiding willen we zowel beginnende als gevorderde (sim)racers ondersteunen in hun ontwikkeling. Of het nu gaat om rijtechniek, race-inzicht of de perfecte afstelling van de simulator, onze coaching helpt om het maximale uit iedere training te halen. Hoogeveen wordt hiermee een belangrijk trainingscentrum waar simracers en autosportliefhebbers samenkomen om hun skills naar een hoger niveau te tillen.
Wil jij ons magazine ook lezen? Meld je dan aan via “bestellen” op onze website: www.start84.nl
